Tretji rally letos prvič na domačem asfaltu

4 Jul, 2007

Konec tedna, natančneje v petek in soboto se bodo slovenske rally posadke tretjič letos pomerile za točke državnega prvenstva. Prvič letos pa bodo vozili po domačem asfaltu, saj bodo v petek in soboto tekmovali na petem mariborskem rallyju. Po dveh dolgih in izjemno napornih dirkah bo prva domača prireditev letos veliko krajša, a zato nič bolj enostavna. Značilnost kratkih rallyjev je namreč ta, da ni časa za popravljanje napak in zato od voznikov zahteva še toliko večjo zbranost. To bo skušalo čim bolje vnovčiti tudi pet posadk velenjskega kluba V-racing, ki bodo nastopile.