Rally Železniki

26 Okt, 2014

V soboto 25.10. je v Železnikih potekal 1. Sprint Rally železniki. Vozili sta se dve hitrostni preizkušnji , vsaka 3x, v skupni dolžini 50 km. Ob progi se je zbralo veliko število gledalcev in navdušeno pozdravljalo 22 udeležencev tega 1. rally-a. Na dirki sta nastopili tudi dve posadki V-Racing. Matej Oblak-Primož Tavčar Twingo R1 ki je bila 3. v diviziji 1 in prva v novi FIA kategoriji RC5 ter Janez Podlipnik – Matjaž Lesjak Clio 1.4 16V ki pa sta bila 5. v diviziji 1.
Na dirki je slavila posadka Trček- Ošlaj Mitsubishi Lacer EVO9, drugega je bila posadka Logar-Debeljak Citroen C2 R2, 3. Žbogar –Stanič Clio R3