Skupščina kluba

2 Feb, 2008

člani kluba V-Racing smo se v petek 1. februarja zbrali na redni letni skupščini ter v prijetnem vzdušju še enkrat pregledali dosežke in rezultate iz preteklega leta na katere smo res lahko ponosni. Seveda pa je beseda stekla uradno in ob klepetu tudi o sezoni 2008.