Vozniki V-Racing v pokalu Seicento

21 Mar, 2004

V letošnji sezoni bodo barve V-Racing Velenje zastopali trije vozniki in sicer že lani nastopajoči Dani Goltnik in še dva novinca Matej Grudnik in Andrej Podlipnik, ki sta se uspela kvalificirati na letošnjih kvalifikacijah. Na kvalifikacijah je bil uspešen tudi Mitja Strožič vendar pa se zaradi nastopanja v Kartingu žal ne more vzporedno udeleževati tudi dirk v pokalu Seicento. V Sportstil Max pokalu bo branil tretji zaporedni naslov prvaka.
Vsem skupaj veliko uspeha.