Tudi mi išcemo najhitrejše – “Seicento Siemens pokal”

24 Jan, 2004

V dogovoru z Samom Valantom, se bomo tudi mi prikljucili akciji, da poišcemo najhitrejše voznike, starosti 16 do 23 let, ki bodo v letošnji sezoni nastopali v pokalu “Seicento – Siemens”. Nastop na kvalifikacijah, ki bodo v Krškem, bo za kandidate z obmocja Velenja in Zrec, organiziral naš klub po polovični ceni (10.000sit).
Na kvalifikacijah, pa bodo naši ekipi pomagali naši izkušeni tekmovalci, med njimi tudi Dani Goltnik, ki je v tem pokalu že uspešno nastopil v lanski sezoni.
Trenutno imamo predvidenih 20 mest, tako da pohitite in si zagotovite svoj sedež.

Več podrobnosti tudi v zadnji številki Avto Magazin-a

Prijave in informacije na e-mail